Ładowanie strony…

TECHNOLOGIA

Stolarka
Konstrukcja wykonana jest z drewna dębowego, które jest wyjątkowo wytrzymałe na obciążenia do 120 kg w zależności od mebla. Stolarkę zamawiamy od zaprzyjaźnionych zakładów stolarskich z naszego regionu. Natomiast stolarkę za wymiar przygotowujemy sami.
Tkaniny
W naszej ofercie przeważają tkaniny grube, dzięki czemu, mebel używany może być latami, tkanina nie wyciera się szybko, jest trwała i nie ulega wpływom zewnętrznym. Popularne są motywy o wzorach kwiecistych oraz elementach geometrycznych.
Sprężyny
Meble są wygodne i miękkie dzięki zastosowaniu wytrzymałych na obciążenie sprężyn i odpowiedniemu wypełnieniu. To połączenie sprawia, że komfort siedzenia znacząco się poprawia.

REALIZACJA USŁUG

MEBLE NA WYMIAR
Indywidualnie ustalmy dobór mebli. Dostosowujemy się do wymaganych wymiarów. Klient podczas wizyty może wybrać jedną z dostępnych tkanin lub dostarczyć swój materiał.
RENOWACJA MEBLI
Zajmujemy się odnawianiem mebli holenderskich, od zera. Mebel jest rozbierany i budowany od początku na bazie stolarki, którą odświeżamy nową farbą, mebel uzupełniamy o nowe sprężyny, wypełnienie, obicie i dodatki z epoki.
TAPICERKA SAMOCHODOWA
Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi wymiany lub renowacji tapicerki samochodowej zajmujemy się również naprawą foteli i kanap samochodowych, obszyciem zniszczonych siedzeń motocyklowych, wymianą podsufitek oraz czyszczeniem tapicerki.

ZAPEWNIAMY DOWÓZ
Dysponujemy autem i dowieziemy meble na terenie Nidzicy oraz okolic. Zabierzemy również Twoje stare meble do renowacji.

GALERIA